Adıyaman Koltuk Yıkama
Adıyaman Koltuk Yıkama

Adıyaman Koltuk Yıkama

 

Koltuk yıkama günümüzde çok sık talep edilen ve ihtiyaç duyulan bir işlemdir. Koltuk yıkama işlemi koltuğun kumaş yapısına ve şekline göre farklılık göstermektedir. Kullanılan kimyasallar halı yıkama işleminde kullanılan kimyasallardan farklıdır. Koltuk yıkama işlemleri ıslak, buharlı ve kuru olarak üç farklı şekilde sınıflandırılır. Islak işlemde koltuk, özel deterjanlar ile ıslatılır. Her yeri eşit derecede ilaçlanmış olan koltukta polisaj devirli el fırça kullanılarak deterjanın derinlemesine kumaş ve süngere yedirilmesi sağlanır. En az üç motorlu 1400 watt çekim gücündeki vakum makinesi ile kumaş ve süngerdeki kirin makinenin içine çekilmesi sağlanır. Bu işlem koltuğun en ufak bir yerinde deterjan ve su kalıntısı kalmayana kadar devam eder.

 

Buharlı koltuk yıkama işleminde, özel bir su ile çalışan ve yoğun buhar üreten el tipi makineler kullanılır. Tüm yüzeyine buhar verilen koltuk, vakum makinesi ile çekilerek aynı işlemlere maruz kalır.

 

Koltuk yıkamadaki üçüncü işlem kuru koltuk yıkama işlemidir. Bu işlem koltuktaki lekelere yönelik ve lokal olarak yapılır. Özel leke sökücü kimyasallar kullanılır. Sadece lekelere uygulanan kimyasallar uçucu ve alkol bazlıdır. Bu işlemde kullanılan leke sökücülerin alkol bazlı ve uçucu olması koltuğun kuru kalması için önemlidir.

 

adıyaman koltuk yıkama firması,adıyaman koltuk yıkama işlemleri,adıyaman koltuk yıkama yapanlar,adıyaman koltuk yıkama fiyatı,adıyaman koltuk yıkama yapan firmalar,adıyaman yerinde koltuk yıkama hizmeti,adıyaman koltuk yıkama firması,adıyaman buharlı koltuk yıkama,adıyaman ıslak koltuk temizliği,adıyaman kuru koltuk temizliği,adıyaman yerinde buharlı koltuk temizliği,adıyaman en iyi koltuk yıkama firmaları,adıyaman profesyonel koltuk yıkama firmaları,adıyaman uygun fiyata koltuk yıkama,adıyaman temiz koltuk yıkama yapanlar,adıyaman hijyenik koltuk yıkama,

 

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014